مهمترين دليل ارزان بودن و يا گران بودن يك دستگاه ردياب چيست؟

زماني تعجب ميكنيد كه حتي قفل فرمان، پدال، دزدگير خودرو و حتي محافظ قفل كاپوت خودرو هم نصب كرده باشيد باز هم ماشين شما به سرقت برود. سيم كشي توي ماشين متفاوته و برق توي خيلي از قسمتاي ماشين هست اما توي همه ماشينا ميشه جلوي پاي راننده، پشت ضبط، توي درب ها ،توي صندلي، توي كاپوت و توي صندوق عقب و خيلي از جاهاي ديگه ويا حتي توي سقف ميتونين نصب كنين . ردياب هاي آهنربايي يكي از بهترين ردياب هايي هستند كه مي توان در خودروهاي مختلف سبك و سنگين استفاده كرد اين دستگاه هاي ردياب بدون سيم كشي هستند و با استفاده از شارژ كردن مي توانند مدت طولاني را كار كنند و يك ردياب بسيار قوي و حرفه اي محسوب مي شوند.ردياب هاي آهنربايي در اندازه هاي مختلف ساخته مي شوند و در برابر عوامل محيطي مانند تغييرات آب و هوا و سرما و گرما را دارند.

اين ردياب ها با نام ردياب هاي مغناطيسي نيز شناخته مي شوند. ردياب هاي فندكي يكي از جديدترين و بروزترين ردياب هاي خودرو هستند كه ظاهري شبيه به يك فندك شارژي دارند و همين موضوع باعث مي شود تا خيلي به چشم نيايند و به عنوان ردياب ماشين مخفي بمانند.اين دستگاه ها قابليت شنود و امكان ارسال پيام هاي اضطراري را دارد.اين ردياب بدون سيم كشي و به صورت كاملا حرفه طراحي شده است و وزن بسيار كمي هم دارد.اين دستگاه دو سر USB دارد كه به شما اين امكان را مي دهد تا در كنار رديابي و ذخيره كردن اطلاعات شما گوشي شما را نيز شارژ كند.از اين دستگاه ردياب مي توان در خودرو هاي آمبولانس ،آتش نشاني و خودرو هاي حمل پول استفاده كرد.

اين وسيله داراي GPS و سيمكارت است كه هم موقعيت را به طور دقيق محاسبه كرده و هم براي صاحب خودرو ارسال ميكند. در ردياب gps جي پي اس امكان پيدا كردن موقعيت از طريق اتصال ماهواره اي وجود دارد و با استفاده از اينترنت سيمكارت مي تواند اطلاعات مورد نظر را براي سرور بفرستد. بله در صورتي كه ايرانسل در منطقه شما انتن دهي ضعيفي دارد ميتوانيد از سيمكارت همراه اول براي دستگاه درياب خود استفاده كنيد. در اين مقاله قصد داريم به فروش جديدترين ردياب خودرو ارزان و ردياب ماشين به همراه ليست قيمت انواع مختلف بپردازيم. لطفا تا پايان اين متن همراه ردياب آلفا باشيد. معمولا براي كودكان وسالمندان بايد حجم و وزن دستگاه كم باشد تا در حمل آن با مشكل مواجه نشوند . با ردياب شخصي افراد را دارا مي باشد و همچنين با ميكروفن پر قدرت خود. شايد اين داستان مشابه را شنيده باشيد كه افراد چگونه بعد از سرقت خودرو، سراسيمه به اداره پليس مراجعه ميكنند و چند فرم پر ميكنند و بعد هم با اين جملهي معروف روربرو ميشوند: «شماره تماس بديد؛ خبري شد با شما تماس ميگيريم.» جلوگيري از سرقت خودرو در بحران اقتصادي كنوني، عاقلانهترين كاري است كه ميتوانيم در مورد داراييهايمان انجام دهيم.


تا به حال براي شما پيش آمده است كه حتي با وجود بستن قفل فرمان و پدال باز هم ماشين تان دزديده شود، در اين هنگام تنها دلهره و استرس شما را فرا ميگيرد و با مراجعه به كلانتري ها و ثبت شكايت در به در به دنبال ماشين ميگرديد و در خوش بينانه ترين حالت ممكن است ماشين را پس از اوراق شدن پيدا كنيد. شايد در اين ميان بتوان از فاكتور محبوبيت هم صحبت كرد. با توجه به قيمت بالاي خودرو چه ايراني و چه خودروهاي خارجي و به همان ميزان بالا بودن قيمت لوازم جانبي در خودرو ها و بالا بودن ميزان سرقت خودرو و لوازم جانبي آن استفاده از ردياب ماشين مي تواند يك روش عاقلانه و مناسب براي جلوگيري از دزديده شدن خودرو باشد.زيرا جي پي اس ماشين به شما اين امكان را مي دهند تا در صورت حركت خودرو و يا باز شدن درب خودرو پيامي به شما ارسال شود و شما در زمان ممكن از سرقت خودرو خود جلوگيري كنيد و يا در صورت سرقت در كوتاه ترين زمان مطلع شويد و موقعيت مكاني خودرو خود را پيدا كنيد و با در ميان گذاشتن با پليس هرچه سريع تر خودرو را پيدا كنيد.
يكي از مهمترين دليل ارزان بودن و يا گران بودن يك دستگاه ردياب ميان عمر باتري و قابليت شارژ اين دستگاه است.دستگاه هايي كه ارزان قيمت هستند طول عمر باتري كمتري دارند ولي دستگاه هاي ردياب با قيمت بالاتر از باتري ليتيوم استفاده مي كنند كه كيفيت بهتري دارند و در زمان خاموش بودن نيز شارژ را بيشتر حفظ مي كنند. حال تصور كنيد در اين اوضاع نابسامان نوسانات دلار با سرقت ماشين اگر سه ماه صبر كنيد يعني پول شما كاملا بي ارزش ميشود. در صورتي كه پس از سه ماه ماشين شما پيدا نشد بيمه خسارت را پرداخت ميكند. در حد فاصله سه ماه حتما دو بار آگهي روزنامه بزنيد. از ردياب هاي آنلاين مي توان در خودروهايي كه وظيفه حمل و نقل بار و يا به عنوان وسيله نقليه عمومي كار مي كنند استفاده كرد و از مسير رفت آمد خودرو ،محل هاي توقف و زمان رفت و برگشت آن به طور آنلاين با خبر بود.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.